Keilis - Viitasaaren Viihdekeskus - Keskitie 8, Viitasaari

PUULAAKIKEILAILU 2013-2014

  • PELIOHJELMA JA TULOKSET 2019-20
    Peli Pvä pvä kk Klo Radat         Tulos   Kaadetut keilat
    no                            
    1 ti 22 10 18.00 1.-3. Isoahon Ilves   EKL Viitasaari   2.-6   1594   1614
    2       18.00 4.-6. Löysin Rantein   Keilis   2.-6   1479   1521
    3       19.00 1.-3. Toivottomat   Infrapallo   0-8   1493   1724
    4       19.00 4.-6. Seiskakymppi   Hitumäkeläiset   4.-4   1583   1511
    5 ke 23 10 18.00 1.-3. Kopet   Keilis 2   4.-4   1577   1535
    6       18.00 4.-6. Pihti   Alokkaat   8-0   1497   1395
    7       19.00 1.-3. Bowling Team   Paukku   0-8   1416   1626
    8 ti 29 10 18.00 4.-6. Isoahon Ilves   Seiskakymppi   6-2.   1698   1631
    9       18.00 1.-3. Toivottomat   EKL Viitasaari   6-2.   1600   1573
    10       19.00 4.-6. Hitumäkeläiset   Löysin Rantein   2.-6   1535   1562
    11       19.00 1.-3. Infrapallo   Kopet   8-0   1603   1546
    12 ke 30 10 18.00 4.-6. Keilis   Bowling Team   2.-6   1614   1630
    13       18.00 1.-3. Keilis 2   Pihti   0-8   1653   1699
    14       19.00 4.-6. Alokkaat    Paukku   0-8   1337   1500
    15 ti 5 11 18.00 1.-3. Toivottomat   Isoahon Ilves   2.-6   1575   1595
    16       18.00 4.-6. Seiskakymppi   Löysin Rantein   6-2.   1478   1420
    17       19.00 1.-3. Kopet   EKL Viitasaari   0-8   1445   1678
    18       19.00 4.-6. Bowling Team   Hitumäkeläiset   6-2.   1546   1521
    19 ke 6 11 18.00 1.-3. Pihti   Infrapallo   2-6.   1560   1563
    20       18.00 4.-6. Keilis   Alokkaat   8-0   1614   1165
    21       19.00 1.-3. Paukku   Keilis 2   4-4.   1533   1583
    22 ti 12 11 18.00 4.-6. Löysin Rantein   Isoahon Ilves   4-4.   1577   1609
    23       18.00 1.-3. Toivottomat   Kopet   4-4.   1572   1609
    24       19.00 4.-6. Bowling Team   Seiskakymppi   8-0   1663   1568
    25       19.00 1.-3. Hitumäkeläiset   Alokkaat   8-0   1464   1317
    26 ke 13 11 18.00 4.-6. EKL Viitasaari   Pihti   2-6.   1542   1608
    27       18.00 1.-3. Keilis 2   Keilis   0-8   1398   1610
    28       19.00 4.-6. Infrapallo   Paukku   0-8   1455   1701
    29 su 17 11 14.00 1.-3. Bowling Team   Löysin Rantein            
    30       14.00 4.-6. Pihti   Toivottomat            
    31       15.00 1.-3. Isoahon Ilves   Kopet            
    32       15.00 4.-6. Alokkaat    Seiskakymppi            
    33       16.00 1.-3. Paukku   EKL Viitasaari            
    34       16.00 4.-6. Keilis 2   Hitumäkeläiset            
    35       17.00 1.-3. Keilis   Infrapallo            
    36 ti 19 11 18.00 4.-6. Kopet   Pihti            
    37       18.00 1.-3. EKL Viitasaari   Keilis            
    38       19.00 4.-6. Bowling Team   Isoahon Ilves            
    39       19.00 1.-3. Toivottomat   Paukku            
    40 ke 20 11 18.00 4.-6. Löysin Rantein   Alokkaat            
    41       18.00 1.-3. Seiskakymppi   Keilis 2            
    42       19.00 4.-6. Infrapallo   Hitumäkeläiset            
    43 ti 26 11 18.00 1.-3. Isoahon Ilves   Pihti            
    44       18.00 4.-6. Alokkaat    Bowling Team            
    45       19.00 1.-3. Paukku   Kopet            
    46       19.00 4.-6. Keilis 2   Löysin Rantein            
    47 ke 27 11 18.00 1.-3. Keilis   Toivottomat            
    48       18.00 4.-6. Infrapallo   Seiskakymppi            
    49       19.00 1.-3. Hitumäkeläiset   EKL Viitasaari            
    50 ti 3 12 18.00 4.-6. Alokkaat    Isoahon Ilves            
    51       18.00 1.-3. Paukku   Pihti            
    52       19.00 4.-6. Bowling Team   Keilis 2            
    53       19.00 1.-3. Infrapallo   Löysin Rantein            
    54 ke 4 12 18.00 4.-6. Kopet   Keilis            
    55       18.00 1.-3. Toivottomat   Hitumäkeläiset            
    56       19.00 4.-6. EKL Viitasaari   Seiskakymppi            
    57 ti 10 12 18.00 1.-3. Isoahon Ilves   Paukku            
    58       18.00 4.-6. Keilis   Pihti            
    59       19.00 1.-3. Keilis 2   Alokkaat            
    60       19.00 4.-6. Infrapallo   Bowling Team            
    61 ke 11 12 18.00 1.-3. EKL Viitasaari   Löysin Rantein            
    62       18.00 4.-6. Hitumäkeläiset   Kopet            
    63       19.00 1.-3. Seiskakymppi   Toivottomat            
    64 ti 17 12 18.00 4.-6. Paukku   Keilis            
    65       18.00 1.-3. Pihti   Hitumäkeläiset            
    66       19.00 4.-6. Isoahon Ilves   Keilis 2            
    67       19.00 1.-3. Alokkaat    Infrapallo            
    68 ke 18 12 18.00 4.-6. Bowling Team   EKL Viitasaari            
    69       18.00 1.-3. Kopet   Seiskakymppi            
    70       19.00 4.-6. Löysin Rantein   Toivottomat            
    71 ti 7 1 18.00 1.-3. Keilis   Isoahon Ilves            
    72       18.00 4.-6. Infrapallo   Keilis 2            
    73       19.00 1.-3. Hitumäkeläiset   Paukku            
    74       19.00 4.-6. Toivottomat   Bowling Team            
    75 ke 8 1 18.00 1.-3. EKL Viitasaari   Alokkaat            
    76       18.00 4.-6. Seiskakymppi   Pihti            
    77       19.00 1.-3. Kopet   Löysin Rantein            
    78 ti 14 1 18.00 4.-6. Alokkaat    Toivottomat            
    79       18.00 1.-3. Keilis   Hitumäkeläiset            
    80       19.00 4.-6. Isoahon Ilves   Infrapallo            
    81       19.00 1.-3. Keilis 2   EKL Viitasaari            
    82 ke 15 1 18.00 4.-6. Paukku   Seiskakymppi            
    83       18.00 1.-3. Löysin Rantein   Pihti            
    84       19.00 4.-6. Bowling Team   Kopet            
    85 ti 21 1 18.00 1.-3. Seiskakymppi   Keilis            
    86       18.00 4.-6. Bowling Team   Pihti            
    87       19.00 1.-3. Toivottomat   Keilis 2            
    88       19.00 4.-6. Infrapallo   EKL Viitasaari            
    89 ke 22 1 18.00 1.-3. Hitumäkeläiset   Isoahon Ilves            
    90       18.00 4.-6. Paukku   Löysin Rantein            
    91       19.00 1.-3. Kopet   Alokkaat            
    92 su 26 1 14.00 1.-3. EKL Viitasaari   Isoahon Ilves            
    93       14.00 4.-6. Keilis   Löysin Rantein            
    94       15.00 1.-3. Infrapallo   Toivottomat            
    95       15.00 4.-6. Hitumäkeläiset   Seiskakymppi            
    96       16.00 1.-3. Keilis 2   Kopet            
    97       16.00 4.-6. Alokkaat   Pihti            
    98       17.00 1.-3. Paukku   Bowling Team            
    99 ti 28 1 18.00 4.-6. Seiskakymppi   Isoahon Ilves            
    100       18.00 1.-3. EKL Viitasaari   Toivottomat            
    101       19.00 4.-6. Löysin Rantein   Hitumäkeläiset            
    102       19.00 1.-3. Kopet   Infrapallo            
    103 ke 29 1 18.00 4.-6. Bowling Team   Keilis            
    104       18.00 1.-3. Pihti   Keilis 2            
    105       19.00 4.-6. Paukku   Alokkaat             
    106 ti 4 2 18.00 1.-3. Isoahon Ilves   Toivottomat            
    107       18.00 4.-6. Löysin Rantein   Seiskakymppi            
    108       19.00 1.-3. EKL Viitasaari   Kopet            
    109       19.00 4.-6. Hitumäkeläiset   Bowling Team            
    110 ke 5 2 18.00 1.-3. Infrapallo   Pihti            
    111       18.00 4.-6. Alokkaat   Keilis            
    112       19.00 1.-3. Keilis 2   Paukku            
    113 ti 11 2 18.00 4.-6. Isoahon Ilves   Löysin Rantein            
    114       18.00 1.-3. Kopet   Toivottomat            
    115       19.00 4.-6. Seiskakymppi   Bowling Team            
    116       19.00 1.-3. Alokkaat   Hitumäkeläiset            
    117 ke 12 2 18.00 4.-6. Pihti   EKL Viitasaari            
    118       18.00 1.-3. Keilis   Keilis 2            
    119       19.00 4.-6. Paukku   Infrapallo            
    120 ti 18 2 18.00 1.-3. Löysin Rantein   Bowling Team            
    121       18.00 4.-6. Toivottomat   Pihti            
    122       19.00 1.-3. Kopet   Isoahon Ilves            
    123       19.00 4.-6. Seiskakymppi   Alokkaat             
    124 ke 19 2 18.00 1.-3. EKL Viitasaari   Paukku            
    125       18.00 4.-6. Hitumäkeläiset   Keilis 2            
    126       19.00 1.-3. Infrapallo   Keilis            
    127 ti 3 3 18.00 4.-6. Pihti   Kopet            
    128       18.00 1.-3. Keilis   EKL Viitasaari            
    129       19.00 4.-6. Isoahon Ilves   Bowling Team            
    130       19.00 1.-3. Paukku   Toivottomat            
    131 ke 4 3 18.00 4.-6. Alokkaat   Löysin Rantein            
    132       18.00 1.-3. Keilis 2   Seiskakymppi            
    133       19.00 4.-6. Hitumäkeläiset   Infrapallo            
    134 ti 10 3 18.00 1.-3. Pihti   Isoahon Ilves            
    135       18.00 4.-6. Bowling Team   Alokkaat             
    136       19.00 1.-3. Kopet   Paukku            
    137       19.00 4.-6. Löysin Rantein   Keilis 2            
    138 ke 11 3 18.00 1.-3. Toivottomat   Keilis            
    139       18.00 4.-6. Seiskakymppi   Infrapallo            
    140       19.00 1.-3. EKL Viitasaari   Hitumäkeläiset            
    141 ti 17 3 18.00 4.-6. Isoahon Ilves   Alokkaat             
    142       18.00 1.-3. Pihti   Paukku            
    143       19.00 4.-6. Keilis 2   Bowling Team            
    144       19.00 1.-3. Löysin Rantein   Infrapallo            
    145 ke 18 3 18.00 4.-6. Keilis   Kopet            
    146       18.00 1.-3. Hitumäkeläiset   Toivottomat            
    147       19.00 4.-6. Seiskakymppi   EKL Viitasaari            
    148 su 22 3 14.00 1.-3. Paukku   Isoahon Ilves            
    149       14.00 4.-6. Pihti   Keilis            
    150       15.00 1.-3. Alokkaat   Keilis 2            
    151       15.00 4.-6. Bowling Team   Infrapallo            
    152       16.00 1.-3. Löysin Rantein   EKL Viitasaari            
    153       16.00 4.-6. Kopet   Hitumäkeläiset            
    154       17.00 1.-3. Toivottomat   Seiskakymppi            
    155 ti 24 3 18.00 4.-6. Keilis   Paukku            
    156       18.00 1.-3. Hitumäkeläiset   Pihti            
    157       19.00 4.-6. Keilis 2   Isoahon Ilves            
    158       19.00 1.-3. Infrapallo   Alokkaat             
    159 ke 25 3 18.00 4.-6. EKL Viitasaari   Bowling Team            
    160       18.00 1.-3. Seiskakymppi   Kopet            
    161       19.00 4.-6. Toivottomat   Löysin Rantein            
    162 ti 31 3 18.00 1.-3. Isoahon Ilves   Keilis            
    163       18.00 4.-6. Keilis 2   Infrapallo            
    164       19.00 1.-3. Paukku   Hitumäkeläiset            
    165       19.00 4.-6. Bowling Team   Toivottomat            
    166 ke 1 4 18.00 1.-3. Alokkaat   EKL Viitasaari            
    167       18.00 4.-6. Pihti   Seiskakymppi            
    168       19.00 1.-3. Löysin Rantein   Kopet            
    169 ti 7 4 18.00 4.-6. Toivottomat   Alokkaat             
    170       18.00 1.-3. Hitumäkeläiset   Keilis            
    171       19.00 4.-6. Infrapallo   Isoahon Ilves            
    172       19.00 1.-3. EKL Viitasaari   Keilis 2            
    173 ke 8 4 18.00 4.-6. Seiskakymppi   Paukku            
    174       18.00 1.-3. Pihti   Löysin Rantein            
    175       19.00 4.-6. Kopet   Bowling Team            
    176 ti 14 4 18.00 1.-3. Keilis   Seiskakymppi            
    177       18.00 4.-6. Pihti   Bowling Team            
    178       19.00 1.-3. Keilis 2   Toivottomat            
    179       19.00 4.-6. EKL Viitasaari   Infrapallo            
    180 ke 15 4 18.00 1.-3. Isoahon Ilves   Hitumäkeläiset            
    181       18.00 4.-6. Löysin Rantein   Paukku            
    182       19.00 1.-3. Alokkaat   Kopet            

Keilis - Viitasaaren Viihdekeskus
Keskitie 8
44500 Viitasaari
Puh. 0400-322 466 /Mari www.keilis.fi
myynti@keilis.fi